2010 yılında İstanbul’da kurulan Toptan Protez Saç, Türkiye’yi protez saç ile tanıştırdı.

Protez saç, kişiye kendi saçı gibi konforlu ve iyi hissettiren mucizevi yapısı sayesinde milyonlarca kişi tarafından sevildi. Peruktan daha doğal bir görüntü ve rahat bir kullanım imkanı sunsa da Türkiye’ye geldiği ilk yıllarda “Mucize Peruk” olarak anıldı. İlk yıllarda yaygın olarak erkekler tarafından kullanıldı, ama günümüzde kadın ve çocuklar tarafından da kullanılıyor.

Gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan Toptan Protez Saç, yalnızca protez saç değil CNC gibi son teknoloji saç sistemleri, medikal saç üniteleri ve saça dair daha pek çok şeyi Türkiye’ye taşıyor. Saç ve saç derisi sağlığını inceleyen trikolojik saç analizi, saç köklerini güçlendiren fototerapi, saç derisi sorunlarına karşı özel olarak geliştirilmiş medikal kürler, trikolojik terapiler, kemoterapi ve radyoterapi kaynaklı saç dökülmeleri için hızlı çözümler, Amerika ve İtalya’nın son teknoloji saç sistemleri ve çok daha fazlası Toptan Protez Saç da bir araya gelerek size ulaşıyor.

Modayı yakından izleyip, saç sorunlarını çözerken trendlerden uzak kalmak istemeyenler için Toptan Protez Saç her daim yenilikleri takip ediyor, size ve saçınıza değer veriyor. Toptan Protez Saç, saçına hak ettiği değeri sunmak isteyenleri, yenilik ve mucizelerle dolu dünyasına davet ediyor

× ÜRÜNLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ AL !